Magic: The Gathering · Limited
Early Reality Fracture Prerelease
25. září 202632 účastníkůLetní liga 2026
VítězŠtěpán Dvořák
Výsledky
| # | Hráč | Body | W/L/D | OMW% | GW% |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štěpán Dvořák | 9 | 3/0/0 | 66.7% | 85.7% |
| 2. | Jakub Lelek | 9 | 3/0/0 | 55.6% | 85.7% |
| 3. | Kumanizzle | 9 | 3/0/0 | 55.6% | 85.7% |
| 4. | Vojtěch Kučera | 7 | 2/0/1 | 48.1% | 62.5% |
| 5. | Matouš Jetmar | 6 | 2/1/0 | 66.7% | 57.1% |
| 6. | Freewolf | 6 | 2/1/0 | 66.7% | 55.6% |
| 7. | Jan Chmelík | 6 | 2/1/0 | 66.7% | 50.0% |
| 8. | Vizi | 6 | 2/1/0 | 59.3% | 71.4% |
| 9. | Matěj Michalčák | 6 | 2/1/0 | 55.6% | 57.1% |
| 10. | Ondřej Plšek | 6 | 2/1/0 | 55.6% | 57.1% |
| 11. | ŠTURSY | 6 | 2/1/0 | 55.4% | 71.4% |
| 12. | Neromi | 6 | 2/1/0 | 55.4% | 66.7% |
| 13. | Václav Rezek | 6 | 2/1/0 | 48.0% | 66.7% |
| 14. | Zdenek Rys | 6 | 2/1/0 | 44.4% | 71.4% |
| 15. | Jiří Vančata | 6 | 2/1/0 | 44.3% | 62.5% |
| 16. | Michele Vojáček | 6 | 2/1/0 | 44.3% | 57.1% |
| 17. | René Dus | 4 | 1/1/1 | 59.3% | 50.0% |
| 18. | Richard Nevole | 3 | 1/2/0 | 66.6% | 42.9% |
| 19. | Paxsi | 3 | 1/2/0 | 59.3% | 42.9% |
| 20. | Jiří Plšek | 3 | 1/2/0 | 55.6% | 42.9% |
| 21. | Josef Jasanský | 3 | 1/2/0 | 55.6% | 42.9% |
| 22. | Tomáš Pukanský | 3 | 1/2/0 | 55.6% | 37.5% |
| 23. | ScarletChef | 3 | 1/2/0 | 55.4% | 33.3% |
| 24. | Jonáš Obdržálek | 3 | 1/2/0 | 55.4% | 33.0% |
| 25. | Matej Kalkus | 3 | 1/2/0 | 55.4% | 37.5% |
| 26. | Jakub Dzura | 3 | 1/2/0 | 48.0% | 42.9% |
| 27. | Josef Rezek | 3 | 1/2/0 | 44.3% | 40.0% |
| 28. | Kája Soukupová | 3 | 1/2/0 | 33.2% | 33.3% |
| 29. | Tukan | 0 | 0/3/0 | 55.6% | 33.0% |
| 30. | Tadeáš Kudláček | 0 | 0/3/0 | 44.4% | 33.0% |
| 31. | Martin Kocian | 0 | 0/3/0 | 44.4% | 33.0% |
| 32. | Michal Kadlec | 0 | 0/3/0 | 44.4% | 33.0% |
Tento turnaj se započítává do Letní liga 2026 · Magic: The Gathering · Limited. Body z umístění se sčítají do ligových žebříčků, do věrnostního programu a každý odehraný turnaj se navíc počítá do achievementů.
